Balloon Advantures Emirates (Dubai’de Balon Gezisi)

Gerçek Dubai’yi görmek için ilham verici ve görkemli bir yol. Bu, Arap Çölü üzerinde gezinmek için Dubai’nin başka hiçbir yerinde önerilmeyen ve bir saatlik uçuş için saat 05.45’te kalkılan bir erken dubai turu olan bir fırsattır. Bir saat önce otelden toplanacak ve kalkıştan önce hazırlık prosedürünü izleyeceğiniz uçuş istasyonuna götürüleceksiniz, daha sonra uçuşunuz için tırmanacaksınız. Şehir içindeki rahatsızlıktan kurtulmak için erken kalkmaya değer bir aktivitedir.

Bu Balon şirketi kendi alanında en deneyimli ve dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet göstermektedir: Macaristan, Almanya ve Yeni Zelanda. Profesyonel kadrosu sizi havada gezdiriyor ve yerdeki personel, yolunuza sürekli göz kulak olurken yolcuların güvenliği her zaman önemli olduğundan emin olmak için sizi takip ediyor. Dahil olan ekip çalışması hiçbir şeyden önce değildir ve cennette yapılan bir evliliğe benzemektedir.

Balloon Advantures Emirates LLC, Genel Sivil Havacılık Otoritesi (Hava Operatörü Sertifikası AT024) tarafından lisanslıdır ve tüm balonlar düzenli testleri içeren sıkı bir bakım programına tabi tutulur.
Şirket tarafından gösterilen uzmanlık gerçekten muazzam. Uçuş, çölün kalbine doğru, yaban hayatı boyunca sürüklenip aşağıda insanlardan çöl edecek bir rota alır.

Balonun tabanı, Al Ain’in kuzeyinde bulunan ve bir saatlik mesafede bulunan Dubai’deki çölün içinde. Tam anlamıyla çölün ortasında olan uzak bir alandır. Hava koşullarına bağlı olarak, ceket atlama teli veya hırka gibi ilave bir giysi katıyla rahat kıyafetler giydiğinizden emin olun. Bayanlar için etek ya da elbise önerilir, aksi halde yolun içine girer. Güneşin sıcaklığı nedeniyle şapka veya başlık da tavsiye edilir, ayrıca eğitimciler veya plimsollar da önerilir. Turunuz hakkında bilgi sahibi olmak için bir kamera veya kamera çektiğinizden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir